Wola Mielecka
wolamielecka.info





  

Wola Mielecka
 

Piątek, 6 Sierpień 2021

DOBRZE TRAFIŁEŚ   2
 
 
i wiesz więcej 
 
 Informacje nie tylko lokalne.

  • Zakładki

      sg
  

       Cena śnieci  Harmonogram wywozu

       FOTO Zdjęcia
       VIDEO Filmy

 Tu wszystkie moje filmy

Strona główna
Archiwum
Forum
Programy
Sesje RGM
Ciekawe
Video
Zdjęcia
Start
Gluks
GOK
Parafia
Szkoła
OSP
Firmy
Samorząd
Strony www
Kalendarz
O mnie
Kontakt

Pogoda w Mielcu


"Do triumfu zła
wystarczy tylko,

aby dobrzy ludzie
nic nie robili"
Edmund Burke

 

GLUKS
WM






















































































































































































































































































































                     

Wyniki wybrów do Sejmu i Senatu w Woli Mieleckiej z 13.10.2019

26-10-2019

Protokół komisji obwodowej

Zespół Szkół w Woli Mieleckiej, Wola Mielecka 406, 39-300 Mielec
Numer komisji: 6
Okręg wyborczy:Nr 23 [Rzeszów]
Kod TERYT:181105
Województwo:podkarpackie
Powiat:mielecki
Gmina:gm. Mielec

Rozliczenie kart do głosowania

1. Liczba otrzymanych przez obwodową komisję wyborczą kart do głosowania, ustalona po ich przeliczeniu przed rozpoczęciem głosowania z uwzględnieniem ewentualnych kart otrzymanych z rezerwy 1565
2. Liczba wyborców uprawnionych do głosowania (umieszczonych w spisie, z uwzględnieniem dodatkowych formularzy) w chwili zakończenia głosowania 1707
3. Liczba niewykorzystanych kart do głosowania 494
4. Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania (liczba podpisów w spisie oraz adnotacje o wydaniu karty bez potwierdzenia podpisem w spisie) 1071
5. Liczba wyborców głosujących przez pełnomocnika (liczba kart do głosowania wydanych na podstawie aktów pełnomocnictwa otrzymanych przez obwodową komisje wyborczą) 2
6. Liczba wyborców głosujących na podstawie zaświadczenia o prawie do głosowania 1
7. Liczba wyborców, którym wysłano pakiety wyborcze 0
8. Liczba otrzymanych kopert zwrotnych w głosowaniu korespondencyjnym 0
8a. Liczba kopert zwrotnych w głosowaniu korespondencyjnym, w których nie było oświadczenie o osobistym i taknym oddaniu głosu 0
8b. Liczba kopert zwrotnych w głosowaniu korespondencyjnym, w których oświadczenie nie było podpisane przez wyborcę 0
8c. Liczba kopert zwrotnych w głosowaniu korespondencyjnym, w których nie było koperty na karty do głosowania 0
8d. Liczba kopert zwrotnych w głosowaniu korespondencyjnym, w których znajdowała się niezaklejona koperta na karty do głosowania 0
8e. Liczba kopert na karty do głosowania w głosowaniu korespondencyjnym wrzuconych do urny 0
9. Liczba kart wyjętych z urny 1071
9a. w tym liczba kart wyjętych z kopert na karty do głosowania w głosowaniu korespondencyjnym 0
10. Liczba kart nieważnych (bez pieczęci obwodowej komisji wyborczej lub inne niż urzędowo ustalone) 0
11. Liczba kart ważnych 1071
12. Liczba głosów nieważnych (z kart ważnych) 21
12a. w tym z powodu postawienia znaku „X” obok nazwiska dwóch lub większej liczby kandydatów z różnych list 17
12b. w tym z powodu niepostawienia znaku „X” obok nazwiska żadnego kandydata 4
12c. w tym z powodu postawienia znaku „X” wyłącznie obok nazwiska kandydata na liście, której rejestracja została unieważniona 0
13. Liczba głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkie listy kandydatów (z kart ważnych) 1050

Nr listy 1 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

NumerNazwisko i imionaLiczba głosów
1 TYSZKA Stanisław 13
2 TARAPATA Jan Władysław 55
3 LADA Wiesław Andrzej 3
4 MICAŁ Zbigniew 0
5 BARTOSZEK Paweł 0
6 GOLENIA Maria Teresa 1
7 BOROWIEC Błażej Stefan 1
8 GUZEK Sławomir Tomasz 0
9 CIEŚLA Paweł 0
10 LONCZAK Stanisław Józef 7
11 REGUŁA Andrzej Zygmunt 0
12 LEJA Małgorzata 0
13 SKOWROŃSKA-ZIOMEK Monika Małgorzata 2
14 MAGOŃ Jan 0
15 KASZYCA Tadeusz 0
16 GUMIŃSKA Celina Anna 0
17 KUDYBA Małgorzata 1
18 KOCZUR Dorota Krystyna 0
19 WŁODYKA Janusz 0
20 KOSIŃSKI Krzysztof Jan 0
21 STOJAŃSKA Joanna Katarzyna 0
22 WICHER Maria 0
23 TUTKA Henryk 0
24 BŁOŃSKI Kazimierz Józef 0
25 BARTMAN Jan 0
26 OPIOŁA Barbara 0
27 KOTLIŃSKA Marzena Anna 0
28 ZARĘBA Marek Jan 0
29 PARYŚ Krystyna Grażyna 1
30 NICPOŃ Henryk 2
Razem 86

Nr listy 2 - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

NumerNazwisko i imionaLiczba głosów
1 SOBOLEWSKI Krzysztof 47
2 LENIART Ewa Maria 13
3 HRYNKIEWICZ Józefa 3
4 SZLACHTA Andrzej 5
5 WRÓBLEWSKA Krystyna Małgorzata 6
6 MOSKAL Kazimierz Marian 2
7 BUCZAK Wojciech 4
8 GOŁOJUCH Kazimierz Edward 0
9 CHMIELOWIEC Zbigniew Michał 1
10 WEBER Rafał 0
11 WARZECHA Jan Marek 2
12 PAUL Jerzy Stanisław 0
13 MIAZGA Mieczysław 2
14 SZYDEŁKO Halina Maria 4
15 KRUCZEK Stanisław 1
16 KAPINOS Fryderyk Sylwester 462
17 KALINKA Kamil 2
18 BEDNARZ Robert Jan 2
19 GODEK Robert Czesław 2
20 FRYSZTAK Bernadeta Dorota 0
21 ŁĄCZAK Czesław 4
22 FIJOŁEK Marcin Piotr 1
23 TŁUSTA Helena Grażyna 0
24 BARTKOWICZ Magdalena Barbara 3
25 KRZEK Agata 0
26 TRAWIŃSKA Anna Franciszka 0
27 KUŚ Ewelina Elżbieta 2
28 FOŁTA Ewa 0
29 TYMUŁA Zbigniew 71
30 WARCHOŁ Marcin Józef 26
Razem 665

Nr listy 3 - KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

NumerNazwisko i imionaLiczba głosów
1 BUŻ Wiesław 11
2 SZTUK Michał Andrzej 1
3 ITNER Agnieszka 2
4 OZIMEK Julian 0
5 FILIPEK Jerzy 0
6 KRASNOPOLSKA Bożena Marta 0
7 TOFIL Bronisław Tadeusz 1
8 JASIŃSKI Krzysztof 0
9 KACAŁA Natalia Ludmiła 1
10 ŁUCZAJ Kamil 1
11 SKAWIŃSKI Stanisław Andrzej 0
12 JELEŃ Wiesław Stanisław 0
13 KRZEMIŃSKI Kamil Paweł 0
14 IRZYK Martin Marian 0
15 ZAJĄC Marzena Zofia 0
16 STĄCEL Janusz 0
17 FIETKO Ireneusz Grzegorz 0
18 ZYCH Ala 0
19 WINIARSKI Damian Kazimierz 0
20 LUBERA Teresa Anna 0
21 RŻANY Monika 2
22 PRZYBOŚ Józef 0
23 OŻÓG Barbara Katarzyna 0
24 KUŹMICZ Marek Andrzej 0
25 BRZYKOWSKA Patrycja Dorota 0
26 NOGA Andrzej Jan 1
27 DZIĄGWA Krystyna 0
28 CICHY Mateusz Michał 1
29 OSTROWSKA Anna 0
30 GACEK Kazimierz Leszek 72
Razem 93

Nr listy 4 - KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

NumerNazwisko i imionaLiczba głosów
1 BRAUN Grzegorz Michał 47
2 BUCZEK Tomasz Wojciech 6
3 ŻYGADŁO Piotr 1
4 ZYCH Witold Andrzej 0
5 KROLL Gabriel Czesław 0
6 SUROWANIEC Anna Krystyna 2
7 KUSZ Kamil Michał 1
8 KUMOREK Dariusz Jan 0
9 LIPIŃSKI Zbigniew 0
10 KORWIN-MIKKE Dominika Maria 1
11 WOŁOSZYN Tomasz 0
12 ZARĘBSKI Waldemar 1
13 OCHAŁ Katarzyna Kinga 0
14 ZIĘBA Tomasz Sylwester 1
15 PRACOWNIK Teresa Jadwiga 0
16 SALWA Małgorzata Kazimiera 1
17 KOTOWICZ Mariola Ksenia 0
18 DĄBEK Damian Łukasz 1
19 STRZAŁKA Albert Jan 0
20 LIS Aleksandra Mirosława 0
21 JEDYNAK Dariusz Grzegorz 0
22 WACYRA Paulina Elżbieta 0
23 FILA Piotr Robert 6
24 ŚRODOŃ Monika Paulina 0
25 ZAPAŁOWSKA Monika Ewa 0
26 BATORA Marcin Mateusz 0
27 BROŻ Robert Krzysztof 0
28 BIELECKA Karolina Maria 0
29 FLIS Michał 2
30 MAZUR Krzysztof 2
Razem 72

Nr listy 5 - KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

NumerNazwisko i imionaLiczba głosów
1 PONCYLJUSZ Paweł Janusz 21
2 GAWLIK Zdzisław 5
3 SKOWROŃSKA Krystyna 71
4 BUTRYN Renata Celina 0
5 KUBAS-HUL Teresa Krystyna 0
6 GDAŃSKI Józef 0
7 PITRA Krzysztof Piotr 0
8 USTROBIŃSKI Marek Jerzy 0
9 KARYŚ Jakub Bartłomiej 0
10 ZYCH Barbara 3
11 JURZYSTA Marcin 0
12 STĘPIEŃ Danuta Waleria 0
13 DERĘGOWSKI Marcin 0
14 BĄK Dominik 1
15 OŻÓG Krzysztof 1
16 KOPYTO Jakub Albert 1
17 LIPCZYŃSKI Krzysztof Romuald 0
18 KRAJEWSKA Aneta Anna 0
19 OMIETOŃSKA Jolanta Teresa 0
20 KOLANO Jolanta Stanisława 1
21 OLCHAWA Artur Stanisław 0
22 PRZYBYŁ Przemysław Wojciech 0
23 SAWIC Ewa Maria 0
24 KANISZEWSKA Augustyna Maria 0
25 OWSIANY Urszula Małgorzata 0
26 PŁODZIEŃ Janusz 0
27 PALUCH Katarzyna 0
28 ROGOWSKA Anna Jolanta 0
29 ŻMUDA Dariusz 1
30 PAZDAN Paweł Leopold 19
Razem 124

Nr listy 9 - KW SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA

NumerNazwisko i imionaLiczba głosów
1 SZLĘZAK Andrzej Kazimierz 0
2 STELMACH Krzysztof Jerzy 1
3 BATOR Bernadeta Aneta 6
4 MRYCZKO Artur Paweł 2
5 DREWNIAK Tomasz Wiesław 0
6 GRABEK Joanna Agnieszka 0
7 MAZUREK Mariusz 0
8 WIKTOR Jolanta 0
9 KOSIOROWSKI Artur 0
10 OPAŁKA Marcin Paweł 0
11 JAROSZ Renata 0
12 WIELGOSZ Marek Konrad 0
13 GRZESIAK-KOSIOROWSKA Monika Izabela 0
14 GODEK-KOWALSKA Joanna Dominika 0
15 BUJAK Marta Ewa 0
16 GORCZYCA Artur Piotr 0
17 SZOSTEK Karol Franciszek 1
18 MATŁOSZ Mariusz Kazimierz 0
Razem 10

 

 

Do SENATU:



Numer

Nazwisko i imiona

Komitet

Liczba głosów

1

PUPA Zdzisław Stanisław

PiS

728

2

URBAN Tadeusz Bronisław

KO

310

Źródło

                                                                                                       
stat4u Liczniki darmowe