Wola Mielecka
wolamielecka.info

  

Wola Mielecka
 

Wtorek, 16 Lipiec 2019

DOBRZE TRAFIŁEŚ   1
 
 
i wiesz więcej 
 
 Informacje nie tylko lokalne.

  • Zakładki

       Cena śnieci  Harmonogram wywozu

       FOTO Zdjęcia
       VIDEO Filmy

 Tu wszystkie moje filmy

Strona główna
Archiwum
Forum
Programy
Sesje RGM
Ciekawe
Video
Zdjęcia
Start
Gluks
GOK
Parafia
Szkoła
OSP
Firmy
Samorząd
Strony www
Kalendarz
O mnie
Kontakt

Pogoda w Mielcu


"Do triumfu zła
wystarczy tylko,

aby dobrzy ludzie
nic nie robili"
Edmund Burke

 

GLUKS
WM
                     

Skandal na sesji Rady Gminy Mielec

23-02-2013

W związku z sytuacją jaka wydarzyła się na XXVII sesji Rady Gminy Mielec, jako radny tej gminy jestem głęboko zaniepokojony kierunkiem, w którym zmierza Gmina wiejska Mielec. W dniu 21.02.2013 r. podczas sesji, na której miały zapaść uchwały dotyczące likwidacji szkoły w Rydzowie, doszło do skandalicznego zachowania Przewodniczącego Rady Gminy Mielec Zenona Skiby. Podczas głosowania nad wnioskiem Wójta o ściągnięcie z porządku obrad punktów dotyczących likwidacji szkoły, Przewodniczący manipulował wynikami głosowania. Gdy zwróciłem mu uwagę wyparł się. Na szczęście sesja była nagrywana i wszystko zostało dokładnie zarejestrowane. Sesja ta pokazała również nieudolność i niekompetencję Zenona Skiby jako Przewodniczącego Rady Gminy.

Jako radny mam do czynienia z częstym kłamstwem Pana Wójta. Spotkałem się także z bezprecedensowym potraktowaniem mojej osoby przez Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej, kiedy to zostałem bezprawnie usunięty z obrad Komisji. Do tego dochodzi, już po raz kolejny naganne zachowanie Przewodniczącego Rady Gminy. Widząc działania tych trzech najważniejszych osób w gminie nabieram coraz poważniejszych obaw o to, co pozostanie po kadencji Wójta Gacka.

Zauważając z jednej strony ich wzajemną adorację, a z drugiej strony kłamstwa, łamanie prawa i rosnące zadłużenie gminy muszę uderzyć w dzwon. Opinia publiczna powinna wiedzieć, co się dzieje. Metody działania tych Panów budzą we mnie obawy, czy za niespełna dwa lata nie oddamy gminy w gorszym stanie, niż ją przejęliśmy.

Jeżeli Zenon Skiba ma jeszcze resztki honoru to liczę, że sam złoży rezygnację z funkcji Przewodniczącego Rady Gminy Mielec.

 

Mariusz Kawalec

 komentuj ... tu

Film pokazujący skandaliczne zachowanie ... tu (10 minut)

                                                                                                       
stat4u Liczniki darmowe